R

e

z

e

r

w

u

j

domki nad strumykiem
domki nad strumykiem
domki nad strumykiem

Domki

Chata grillowa

Sauna

O nas

  Znajdujemy się w miejscowości Kamień w gminie Mirsk, około 2,5 km od Świeradowa-Zdroju, przy samym podnóżu gór Izerskich. Z domków rozwija się piękny widok na góry Izerskie oraz na Stóg Izerski (1107 m n.p.m.), z koleją gondolową i nartostradą o długości 2500 m oraz nowo wybudowaną platformą widokową Sky Walk ze szklanymi tarasami i siatkowymi tunelami.

 

Kolej funkcjonuje przez cały rok, obsługując zarówno narciarzy w sezonie zimowym, jak i turystów pieszych i miłośników górskich tras rowerowych w lecie. Wzdłuż posesji na której są usytuowane domki biegnie malownicza trasa rowerowa od miejscowości Mirsk do Świeradowa-Zdroju i dalej na górskie trasy rowerowe. Lokalizacja domków stanowi idealny punkt wypadowy dla tego typu turystyki.

 

Posesja jest całkowicie ogrodzona, przez jej środek przepływa uregulowany, wykamienowany strumień. Strumień w połowie swojej długości posiada spiętrzenie, które powoduje spadek wody dający charakterystyczny szum strumienia górskiego.

 

Posesja znajduje się w bardzo cichej wiejskiej okolicy, z daleka od miejskiego hałasu i warkotu samochodów. Działka jest całkowicie trawiasta i częściowo zadrzewiona. Duże trawiaste przestrzenie zachęcają do uprawiania gier zespołowych. Jest to idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi i wspaniałe wczasy w górach.

 

Ze względu na bliskość lokalizacji od Świeradowa-Zdroju i kolei gondolowej oraz bardzo łatwy i krótki dojazd, polecamy to miejsce jako bazę do wypadów narciarskich, rowerowych i pieszych również do Szklarskiej Poręby i do Czech.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Plan ośrodka

Przejdź do galerii

domki nad strumykiem

   Mamy przyjemność zaoferować Państwu pobyt w dwóch domkach położonych na trawiastej i częściowo zadrzewionej działce w miejscowości Kamień. Jest to malownicza wioska nad rzeką Kwisą tuż przed wjazdem do Świeradowa Zdrój.

 

Domek nr 1  Położony jest od strony wjazdu na posesję ok. 50 m od domku nr 2. Na parterze znajduje się pokój dzienny z kominkiem na drewno typu „koza” i telewizją naziemną. Do przygotowywania posiłków czeka w pełni wyposażony aneks kuchenny z kuchenką gazową i lodówką. Na parterze znajduje się również łazienka oraz sypialnia z dużym łóżkiem 2-osobowym. Z parteru wiodą drewniane schody na piętro, gdzie znajdują się 2 sypialnie , każda z nich wyposażona w 3 pojedyncze łóżka (łącznie na piętrze 6 łóżek). Dodatkowo na piętrze znajduje się kolejna łazienka.

 

Domek nr 2 położony jest od strony lasu. Rozkład pomieszczeń i wyposażenie identyczne jak w Domku nr 1.

 

W domkach w komfortowych warunkach może być zakwaterowanych do 8 osób. W cenę wliczone są wszystkie media i pościel. Domy posiadają  centralne ogrzewanie gazowe wykonane  w oparciu o nowoczesne piece grzewcze.

Należy zabrać ze sobą ręczniki i obuwie zmienne (kapcie), gdyż ze względu na drewniane podłogi w pomieszczeniach, prosimy o pozostawianie obuwia zewnętrznego w ogrzewanych gankach. Znajdują się tam również wieszaki na kurtki i półki na buty narciarskie oraz stojaki na narty.

 

Na działce do dyspozycji gości znajduje się ogrzewana, murowano-drewniana chata grillowa, z dużym otwartym grillem. Ponadto przy każdym z domów znajdują się altany oraz wyznaczone miejsce na ognisko. Dla dzieci dostępny jest plac zabaw ze zjeżdżalnią.

 

   OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW W DOMKACH!   

Galeria

domki nad strumykiem
domki nad strumykiem
domki nad strumykiem
domki nad strumykiem

Okolica z drona

K O N T A K T

Napisz do nas na adres; info@domkinadstrumykiem.pl

lub za pomocą formularza.

Imię;
Twój e-mail;
Wpisz wiadomość;
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres

Kamień 4a

59-630 Mirsk

+48 609 630 500

+48 781 696 111

Do góry

Polityka prywatności

profoto.lubin.pl